Ogłoszenia parafialne na XXXII Niedzielę zwykłą – 07.11.2021

1. Dzisiaj XXXII Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.
  2. W listopadzie w sposób szczególny pamiętajmy o naszych bliskich zmarłych. Wdzięczność im możemy wyrazić wspólną modlitwą w wypominkach, które zakończymy w czwartek.
  3. We wtorek 9 listopada święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej – Matki kościołów Miasta i Świata.
  4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W czwartek 11 listopada  Narodowe Święto Niepodległości – 103 rocznica Odzyskania Niepodległości. Pamiętajmy w modlitwie o naszej Ojczyźnie. O godz. 11.30 wypominki patriotyczne;. o godz. 12.00  Msza Święta w intencji Ojczyzny.
  6. W sobotę 13 listopada Świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna – Pierwszych Męczenników Polski – Święto patronów diecezji.
  7. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
  8. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, dzisiaj polecam tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny oraz miesięcznik WPiS.
  9. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję także rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.