Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Serbach

Adwentowy Wieczór Młodych A.D. 2021

W sobotę, 4 grudnia 2021r. w Grodowcu i Rokitnie odbędą się Adwentowe Wieczory Młodych pod hasłem: „Pan z Tobą”. Będzie to czas spotkania i modlitewnego czuwania młodzieży naszej diecezji przed świętami Bożego Narodzenia. Zachęcam do organizowania grup młodzieży i uczestnictwa w tych wydarzeniach.

Ze względów organizacyjnych, proszę o zgłoszenie grupy do dnia 30 listopada, poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego tutaj: Formularz zgłoszeniowy AWM 2021.Wszyscy uczestnicy czuwania otrzymają ciepły posiłek. Koszt posiłku dla jednej osoby wynosi 7 zł. Kwotę odpowiednią do ilości osób należy wpłacić w recepcji, w dniu spotkania. Informacje o tym wydarzeniu ukażą się niebawem na profilu CentrumDDM. 

Plan spotkania:
17.30 Przygotowanie do Eucharystii
18.00 Eucharystia
19.00 Agapa
19.45 Katecheza i świadectwo
20.15 Adoracja Najświętszego Sakramentu i Apel Jasnogórski
21.00 Zakończenie 

Zaproszenie do Grodowca jest kierowane do dekanatów: Głogów – NMP Królowej Polski, Głogów – św. Mikołaja, Kożuchów, Lubsko, Łęknica, Nowa Sól, Sława, Szprotawa, Wschowa, Zielona Góra – Ducha Świętego, Zielona Góra – Podwyższenia Krzyża Świętego, Zielona Góra – św. Jadwigi, Żagań, Żary

Zaproszenie do Rokitna jest kierowane do dekanatów: Babimost, Drezdenko, Gorzów Wlkp.– Chrystusa Króla, Gorzów Wlkp. –Katedra, Gorzów Wlkp. – Trójcy Świętej, Gubin, Kostrzyn nad Odrą, Krosno Odrzańskie, Pszczew, Rokitno, Rzepin, Strzelce Kraj., Sulechów, Sulęcin, Świebodzin – Miłosierdzia Bożego, Świebodzin – NMP Królowej Polski.

ks. Łukasz Malec,
Dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Dzieci i Młodzieży 

Plakat