Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Serbach

Ogłoszenia parafialne na II Niedzielę Adwentu – 05.12.2021r.

 1. Dzisiaj II Niedziela Adwentu. Zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi Katolickiemu na Wschodzie.
 2. Zapraszam do udziału w roratach. Msze Św. roratnie o Najświętszej Maryi Pannie codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.
 3. W środę 8 grudnia – Uroczystość Niepokalane Poczęcie NMP.
 4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 5. Spowiedź adwentowa w naszej parafii 15 grudnia (środa). Serdecznie zapraszam do skorzystania z sakramentu pokuty.
 6. W przyszłą niedzielę taca na Dom Księży Emerytów.
 7. W przyszłą niedzielę o godz. 17.00. Msza Św. z poświeceniem medalików dla dzieci z kl. III przygotowujących się do I Komunii Świętej.
 8. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, dzisiaj polecam tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny. Jest również nowy WPiS. Od dzisiaj Niedziela kosztuje 8 zł.
 9. Świece – Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom rozprowadzać będą członkowie Parafialnego Zespołu Caritas. Mała świeca – 7 zł, duża świeca – 20 zł. Polecam także kartki świąteczne.
 10. PZC zaprasza do włączenia się w akcję POMAGAM – to zbiórka żywności, z której przygotujemy paczki dla najuboższych. Produkty żywnościowe można składać w koszach do 20 grudnia.
 11. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję także rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje Święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.