Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Adwentu – 12.12.2021r.

1. Dzisiaj III Niedziela Adwentu zwana  Niedzielą Radości. Dzień solidarności z kapłanami seniorami. Taca na Dom Księży Emerytów.
  2. Jutro 13 grudnia rocznica ogłoszenia stanu wojennego.
  3. Zapraszam do udziału w roratach. Msze Święte roratnie o Najświętszej Maryi Pannie codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.
  4. W środę od godz. 16.00 spowiedź adwentowa. Serdecznie zapraszam do skorzystania z sakramentu pokuty.
  5. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. Świece – Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom rozprowadzać będą członkowie Parafialnego Zespołu Caritas. Mała świeca – 7 zł, duża świeca – 20 zł. Polecam także kartki świąteczne.
  7. W przyszłą niedzielę taca na Fundusz Remontowy.
  8. Do przyszłej niedzieli 19 grudnia trwa zbiórka żywności, z której PZC przygotuje świąteczne paczki dla najuboższych. Do skarbony stojącej obok kosza możemy złożyć również ofiarę materialną na zakup żywości.
  9. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, dzisiaj polecam tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny.
  10. Serdecznie dziękuję osobom, które pomogły roznieść opłatki.
  11. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję także rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje Święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.