Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Serbach

Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa – 26.12.2021r.

 1. Dzisiaj niedziela w Oktawie Narodzenia Pańskiego, Niedziela Świętej Rodziny; Jezusa, Maryi i Józefa – Patronalne Święto Rodzin Katolickich. Taca na KUL
 2. W środę zapraszam na  nowennę  do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 3. W piątek zakończenie starego roku o godz. 17.00, zapraszam wszystkie rodziny naszej parafii na Mszę Św. i nabożeństwo dziękczynne za kończący się rok.
 4. W sobotę uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, Nowy Rok. Światowy Dzień Modlitw o Pokój.
 5. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca.
 6. W sobotę o godz. 7.45 nabożeństwo I sobót miesiąca, zmiana tajemnic Żywego Różańca i Msza Święta wynagradzająca.
 7. Wizyta duszpasterska podobnie jak w ubiegłym roku będzie miała charakter  spotkania kolędowego w formie nabożeństwa po wieczornej Mszy Świętej z zachowaniem przepisów sanitarnych. (oprócz dni świątecznych i niedziel – program zostanie niebawem umieszczony na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej).
  Istnieje również możliwość krótkiej indywidualnej wizyty duszpasterskiej w formie tradycyjnej z zachowaniem rygorów sanitarnych. Dotyczy to jednak szczególnych przypadków, nowi parafianie, błogosławieństwo nowego mieszkania czy odwiedziny osoby niepełnosprawnej na wyraźne zaproszenie przez wiernych.
 8. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, dzisiaj polecam tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny oraz miesięcznik WPiS.
 9. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję także rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje Święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.