Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Serbach

Ogłoszenia Parafialne na 2 Niedzielę po Narodzeniu Pańskim – 02.01.2022r.

 1. Dzisiaj 2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim.
 2. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 3. W czwartek Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli błogosławieństwo kredy i kadzidła. Ofiary złożone na tace przeznaczone są na cele misyjne.
 4. W tym tygodniu I czwartek i piątek miesiąca.
 5. W piątek odwiedzę chorych w domach od godz. 8.00
 6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrztu Pańskiego – kończy się okres Narodzenia Pańskiego.
 7. Wizyta duszpasterska podobnie jak w ubiegłym roku będzie miała charakter spotkania kolędowego w formie nabożeństwa po wieczornej Mszy Świętej z zachowaniem przepisów sanitarnych. (oprócz dni świątecznych i niedziel – program zostanie niebawem nieumieszczony na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej).
  Istnieje również możliwość krótkiej indywidualnej wizyty duszpasterskiej w formie tradycyjnej z zachowaniem rygorów sanitarnych. Dotyczy to jednak szczególnych przypadków, nowi parafianie, błogosławieństwo nowego mieszkania czy odwiedziny osoby niepełnosprawnej na wyraźne zaproszenie przez wiernych.
 8. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, dzisiaj polecam tygodnik Niedziela, oraz miesięcznik WPiS.
 9. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję także rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje Święto w tym tygodniu, składam najserdeczniejsze życzenia.