Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Wielkanocną – 01.05.2022 r.

1. Dzisiaj Niedziela Biblijna – Szóste Narodowe Czytanie Pisma Świętego początek Tygodnia Biblijnego.
  2. Dzisiaj o godz. 15.00 wspólne czytanie Słowa Bożego – serdecznie zapraszam.
  3. Zapraszam na nabożeństwo majowe poświęcone czci Najświętszej Maryi Panny. W tygodniu o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 16.30.
  4. We wtorek Uroczystość NMP Królowej PolskiGłównej Patronki Polski. Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja. Msze Święte w porządku niedzielnym.
  5. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca miesiąca.
  7. W piątek odwiedzę chorych w domach od godz. 8.00.
  8. W sobotę o godz. 10.00 nabożeństwo I sobót miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych i Msza święta wynagradzająca.
  9. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, dzisiaj polecam tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny oraz najnowszy numer miesięcznika WPiS.
  10. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję także rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.