Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Serbach

Ogłoszenia na V Niedzielę Wielkanocną – 15.05.2022 r.

  1. Dzisiaj V Niedziela Wielkanocna.
  2. Zapraszam na nabożeństwo majowe poświęcone czci Najświętszej Maryi Panny. W tygodniu o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 16.30.
  3. W poniedziałek Św. Andrzeja Boboli – patrona Polski.
  4. W poniedziałek 16 dzień miesiąca – w Goli nabożeństwo do Św. Jadwigi Ślaskiej o godz. 18.30.
  5. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. W przyszłą niedzielę Uroczystość I Komunii Świętej w Goli o godz. 10.00. 
  7. W przyszłą niedzielę Rocznica I Komunii Świętej w Serbach o godz. 12.00.
  8. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, dzisiaj polecam tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny.
  9. Proboszcz z Wilkowa zaprasza na pielgrzymkę do Rokitna w piątek 20 maja. Wyjazd o 8.00, powrót 17.00. Zwiedzanie muzeum, bazyliki, msza o 11.00, posiłek, objazd kalwarii, czas wolny, zakup pamiątek. Koszt 45 PLN
  10. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii, zwłaszcza za złożone dzisiaj na Fundusz Remontowy. Dziękuję także rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje Święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.