Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Serbach

Ogłoszenia na XV Niedzielę Zwykłą – 10.07.2022 r.

  1. Dzisiaj XV Niedziela Zwykła.
  2. W poniedziałek Św. Benedykta, patrona Europy – święto.
  3. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  4. W sobotę  NMP z Góry Karmel – Matki Bożej Szkaplerznej.
  5. W dniach od 02 do 12 sierpnia odbędzie się kolejna 42 Piesza Pielgrzymka z Głogowa na Jasną Górę pod hasłem „Aby wszyscy byli jedno”. Zapraszam  do udziału we wspólnym pielgrzymowaniu. Zapisy przez Internet.
  6. Wszystkich, którzy z różnych powodów nie mogą uczestniczyć w pielgrzymce zapraszam do pielgrzymowania duchowego oraz materialnego wsparcia pątników. Karty duchowego pielgrzyma   można otrzymać w zakrystii.
  7. Rozpoczął się czas wakacji, dlatego pamiętajmy o obowiązku udziału w niedzielnej Eucharystii, modlitwie i przestrzeganiu przepisów np. drogowych, korzystania z kąpielisk, poruszania się szlakami turystycznymi.
  8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, polecamy tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny oraz miesięcznik WPiS.
  9. W przyszłą niedzielę taca na Fundusz Remontowy.
  10. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję także rodzinom, które złożyły  w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje Święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.