Ogłoszenia na XVII Niedzielę Zwykłą – 24.07.2022 r.

1. Dzisiaj XVII Niedziela Zwykła. Poświęcenie pojazdów mechanicznych, po każdej Mszy Świętej. Zbiórka do puszek na MIVA Polska – to pomoc w zakupie środków transportu dla misjonarzy.
  2. W poniedziałek święto św. Jakuba Apostoła.
  3. We wtorek wspomnienie św. Joachima i Anny – rodziców NMP.
  4. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W piątek odwiedziny chorych od godz. 8.00.
  6. W dniach od 2 – 12 sierpnia odbędzie się kolejna 42 Piesza Pielgrzymka z Głogowa na Jasną Górę pod hasłem „Aby wszyscy byli jedno”. Zapraszam do udziału  we wspólnym pielgrzymowaniu.
  7. Wszystkich, którzy z różnych powodów nie mogą uczestniczyć w pielgrzymce zapraszam do pielgrzymowania duchowego oraz materialnego wsparcia pątników. Karty duchowego pielgrzyma można otrzymać w zakrystii.
  8. W dniu 12 sierpnia (piątek, godz. 1.00) organizujemy wjazd do Częstochowy na zakończy 42 Pieszej Pielgrzymki Głogowskiej. Zapisy w zakrystii.   Koszt wyjazdu 100 PLN.
  9. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, dzisiaj polecam tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny oraz miesięcznik WPiS.
  10. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję także rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje Święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.