Ogłoszenia na XVIII Niedzielę Zwykłą – 31.07.2022 r.

1. Dzisiaj XVIII Niedziela Zwykła.
  2. W poniedziałek rozpoczyna się sierpień – miesiąc trzeźwości.
  3. W poniedziałek 78 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Pamiętajmy w modlitwie o obrońcach Ojczyzny.
  4. W poniedziałek o godz. 18.00 w kościele Bożego Ciała w Głogowie – ks. bp. Tadeusz Lityński odprawi Mszę Świętą na rozpoczęcie 42 Pieszej Pielgrzymki Głogowskiej. Serdecznie zapraszam.
  5. We wtorek o godz. 6.30 wyjście pielgrzymów.
  6. We wtorek odpust Porcjunkuli – można zyskać odpust zupełny.
  7. Codziennie pół godziny przed Mszą Św. zapraszam na różaniec w intencjach tegorocznej pielgrzymki. Szczególne słowa zachęty kieruję do pielgrzymów duchowych. Kartę Duchowego Pielgrzyma możemy otrzymać w zakrystii.
  8. W dniu 12 sierpnia (piątek, godz. 1.00) organizujemy wjazd do Częstochowy na zakończy 42 Pieszej Pielgrzymki Głogowskiej. Zapisy w zakrystii. Koszt wyjazdu 100 PLN.
  9. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  10. W sobotę 6 sierpnia – Święto Przemienienia Pańskiego.
  11. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  12. Nabożeństwo I sobót miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych oraz Msza Święta wynagradzająca, wyjątkowo o godz. 16.15.
  13. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona jest na KUL.
  14. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, dzisiaj polecam tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny.
  15. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję także rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje Święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.