Ogłoszenia na XIX Niedzielę Zwykłą – 07.08.2022 r.

1. Dzisiaj XIX Niedziela Zwykła. Taca przeznaczona jest na KUL.
  2. Codziennie pół godziny przed Mszą Św. zapraszam na różaniec w intencjach tegorocznej pielgrzymki. Szczególne słowa zachęty kieruję do pielgrzymów duchowych.
  3. W środę zapraszam nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W piątek 12 sierpnia o godz. 1.00 wyjazd autokaru na ostatni etap Pieszej Pielgrzymki Głogowskiej na Jasną Górę.
  5. W piątek 12 sierpnia  na Jasnej Górze, o godz. 12.00 Mszą świętą odprawioną w Kaplicy Cudownego Obrazu M.B. Częstochowskiej zakończy się 42 Piesza Pielgrzymka Głogowska.
  6. 28 czerwca Ojciec Święty Franciszek mianował ks. kan. Adriana Puta, proboszcza parafii konkatedralnej pw. św. Jadwigi Śląskiej w Zielonej Górze biskupem pomocniczym diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. Święcenia biskupie ks. kan. Adrian Put otrzyma w zielonogórskiej konkatedrze w sobotę 13 sierpnia podczas Mszy św. o godz. 12.00   pod przewodnictwem abp. Salvatore Pennacchio, nuncjusza apostolskiego w Polsce.
  7. Transmisję z uroczystości przeprowadzi TVP 3 Gorzów Wielkopolski.
  8. Polecajmy biskupa nominata w naszych modlitwach, aby głosząc słowo Boże, udzielając sakramentów świętych i posługując w miłości owocnie towarzyszył ludowi Bożemu naszej diecezji.
  9. W sobotę 13 sierpnia – Czuwanie fatimskie w Grodowcu.
  10. W niedzielę 14 sierpnia Św. Maksymiliana Marii Kolbego.
  11. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, dzisiaj polecam tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny oraz nowy numer miesięcznika WPiS.
  12. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję także rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje Święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.