Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Serbach

Ogłoszenia na XX Niedzielę Zwykłą – 14.08.2022 r.

  1. Dzisiaj XX niedziela zwykła.
  2. Jutro 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny. Msze Święte w porządku niedzielnym. Po Mszy Świętej błogosławieństwo ziół i kwiatów. Taca przeznaczona jest na pomoc w remontach dla uboższych parafii naszej diecezji.
  3. Dziękuję wszystkim, którzy podczas trwania Pieszej Pielgrzymki Głogowskiej wspierali pątników swymi  modlitwami i przyjechali na ostatni etap pielgrzymki.
  4. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W przyszłą niedzielę taca na Fundusz Remontowy.
  6. Uroczyste podziękowanie za żniwa – Dożynki w Serbach (sobota 27 sierpnia). 
  7. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, dzisiaj polecam tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny oraz najnowszy numer miesięcznika WPiS.
  8. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję także rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje Święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.