Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Serbach

Ogłoszenia na XXII Niedzielę Zwykłą – 28.08.2022 r.

 1. Dzisiaj XXII Niedziela Zwykła.
 2. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 3. W czwartek 83 rocznica wybuchu II wojny światowej.
 4. W czwartek 1 września o godz. 8.00 Msza Św. na rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 – serdecznie zapraszam dzieci, młodzież, nauczycieli i rodziców.
 5. W tym tygodniu dni eucharystyczne: I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 6. W piątek odwiedziny chorych w domach od godz. 8.00.
 7. W sobotę  3 września o godz. 10.00 nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca i Msza Święta wynagradzająca oraz zmiana tajemnic Żywego Różańca. Tego dnia będziemy gościć w naszej parafii uczestników  42 Pieszej Pielgrzymki Głogowskiej na Jasną Górę.
 8. W przyszłą  niedzielę w po sumie poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dzieci z klas I. O godz. 15.00 dodatkowa Msza Święta dla dzieci z kl. III rozpoczynających przygotowanie do sakramentu pokuty i Eucharystii.
 9. Parafia Wilków organizuje pielgrzymkę autokarową do Częstochowy w dniu 20 września. Koszt 100 PLN. 
 10. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, dzisiaj polecam tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny.
 11. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby kościoła. Dziękuję także rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje Święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.