Ogłoszenia na XXIV Niedzielę Zwykłą – 11.09.2022r.

1. Dzisiaj XXIV Niedziela Zwykła.
  2. W środę 14 września  święto Podwyższenia Krzyża Świętego – Dzień Modlitw za Ukrainę.
    O godz. 16.30 zapraszam na Drogę Krzyżową, którą odprawimy w tej intencji.
  3. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W piątek 16 dzień miesiąca w Goli nabożeństwo do Św. Jadwigi Śląskiej.
  5. W sobotę 17 września rocznica agresji sowieckiej na Polskę – Dzień Sybiraka.
  6. W przyszłą niedzielę 18 września Św. Stanisława Kostki – Patrona Młodzieży i Patrona Polski. Na Mszę Świętą o godz. 12.00zapraszam kandydatów do sakramentu bierzmowania z kl. I szkoły średniej i kl. VIII SP
  7. W przyszłą niedzielę taca na Fundusz Remontowy.
  8. Parafia Św. Maksymiliana w Głogowie organizuje pielgrzymkę autokarową do Lichenia, Niepokalanowa i Szymanowa w dniach 1 – 2 października.
  9. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej, dzisiaj polecam tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny.
  10. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję także rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje Święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.