Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Serbach

Ogłoszenia na XXVI Niedzielę Zwykłą – 25.09.2022r.

 1. Dzisiaj XXVI Niedziela Zwykła. Dzień Migranta i Uchodźcy. Zbiórka do puszek na KUL.
 2. W środę 28 września Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata. Zapraszam na godz. 14.30 do naszego kościoła na krótką Adorację, po której przejdziemy do figury Serca Pana Jezusa by modlić się o Boże Miłosierdzie dla świata.
 3. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 4. W czwartek święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
 5. W sobotę rozpoczęcie Nabożeństwa Różańcowego. Zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych do wspólnej modlitwy. Odmawiajmy różaniec, także w rodzinach.
 6. W sobotę o godz. 10.00 nabożeństwo I sobót miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych i Msza święta wynagradzająca.
 7. W przyszłą niedzielę zapraszam na Mszę Św. o godz. 17.00 dzieci z klasy III wraz z rodzicami. Poświęcenie różańców.
 8. Serdecznie zapraszam na Pieszą Pielgrzymkę do Goli w sobotę 15 października; godz. 9.00. Razem ze Świętą Jadwigą Śląską, będziemy zawierzać Bogu nasze intencje.
 9. Naśladując Św. Jadwigę PZC w przyszłą niedzielę rozprowadzać będzie cegiełki, z których dochód przeznaczony na dzieła miłosierdzia.
 10. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, dzisiaj polecam tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny dla dzieci jest najnowszy numer Małego Gościa.
 11. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję także rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.