Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Serbach

Świąteczne życzenia dla parafian

Wszystkim drogim Parafianom, a także naszym Gościom życzę, by obecne Święta były bardzo konkretnym czasem decyzji powrotu do ścisłej przyjaźni z Jezusem, który przychodzi na świat po to, aby Go ludzie przyjęli. Nie tylko przyjęli gości, nie tylko przyjęli prezenty, ale przede wszystkim przyjęli JEGO, który jest głównym bohaterem tego czasu, ale i wszechczasu. Życzę, aby On w każdym z Was poczuł się , jak u siebie, aby wraz z Maryją i Józefem znalazł schronienie przed „Herodem”, który chce Go z Waszego życia usunąć. Życzę pięknego świętowania z najbliższymi i radości z faktu, że Jezus – Miłość jest najpiękniejszym „Prezentem”, jaki niebo dało ziemi. Błogosławionego i pełnego pokoju 2023 roku!

Ks. Marek Waściński