Ogłoszenia na II Niedzielę Zwykłą – 15.01.2023r.

1. Dziś przypada 3 niedziela miesiąca, z której taca będzie przeznaczona na fundusz remontowy naszej parafii.
  2. Za tydzień w niedzielę 22 stycznia nowo powstała schola dziecięco młodzieżowa zaprasza na mini koncert kolęd, który będzie po Mszy św. o godz. 12.00. Na ten koncert również są zaproszeni wszyscy kandydaci do bierzmowania z klas 7, 8 i ponadpodstawowych w ramach ich programu formacyjnego przed przyjęciem sakramentu bierzmowania.
  3. W środę 18 stycznia rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który potrwa do 25 stycznia.
  4. W sobotę 21 stycznia przypada Dzień Babci. Zapraszamy na Mszę św. nasze drogie babcie wraz z wnukami.
  5. Można kupić najnowszą prasę katolicką. Przypominam, że Gość Niedzielny od nowego roku podrożał o 2 zł i odtąd na stałe kosztuje 10 zł. Tygodnik Niedziela również 10 zł. Mały Gość Niedzielny 7 zł.
  6. Przypominam, że w trakcie trwania kolędy Msze św. od poniedziałku do piątku będą o godz. 15.00. Osoby, które już zamówiły Msze o 17.00 proszę o osobisty kontakt.
  7. Spotkanie dla ministrantów chcących chodzić „po kolędzie” w sobotę o 9.00 na plebani.
  8. Bardzo dziękuję za ofiary wpłacane podczas kolędy, na sprzątanie kościoła, dla organistów, za opłatki i na wszelkie potrzeby parafii. Dziękuję za miłe i życzliwe goszczenie mnie w czasie wizyt kolędowych. Bardzo dziękuję za modlitwę, o której wiele razy jestem zapewniany!
  9. Nadal Poszukuję chętnej osoby (osób) do odpłatnej pracy przy sprzątaniu kościoła.
  10. Plan kolędy:
                 16 stycznia – Kwiatowa. Od godz. 15.30