Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Serbach

26 maja – Dzień Matki

26 maja pamiętajmy o naszym mamach – obchodzimy Dzień Matki – święto osoby, której tak naprawdę prawie wszystko w życiu zawdzięczamy. To ona nosiła nas pod sercem i tym właśnie ciepłym sercem kocha nas przez całe życie, bez względu na to, jacy jesteśmy, jakie popełniamy błędy i jakie przysparzamy jej radości czy smutki. W ten wyjątkowy dzień nie zapomnijmy obdarować je kwiatami i drobnymi upominkami. Podziękujmy jej za cały trud włożony w nasze wychowanie, za wszystkie nieprzespane noce i wsparcie, jakiego udziela nam na każdym etapie życia. Okażmy naszym mamom szacunek za ich trud ciągłego dążenia do tego, abyśmy byli lepszymi ludźmi. To im zawdzięczamy tak wiele.

Matka, która wszystko rozumie, odnaleźć dobro w nas umie…   
Podziękujmy naszym Mamom za ich mądrość, miłość i dobro. Otoczmy Je modlitwą i polećmy naszej Najlepszej Matce.