- Do końca stycznia Msze św. są o godz. 15.00. 1 lutego przypada 1 sobota miesiąca, zapraszam na Nabożeństwo 1 sobotnie ze zmianą tajemnic różańcowych, które rozpocznie się Mszą św. o godz. 10.00. Wieczorna Msza św. w sobotę będzie już o godz. 17.00.
- W piątek na godz. 17.00 zapraszam chętne osoby do pomocy przy rozbiórce dekoracji świątecznej, szczególnie prosimy o pomoc rodziców dzieci 1 Komunijnych.
- W przyszłą niedzielę przypada jednocześnie święto Ofiarowania Pańskiego zwane M.B. Gromnicznej, w trakcie Mszy będzie błogosławieństwo świec.
- Do nabycia jest najnowsza prasa katolicka: Gość Niedzielny 10 zł, Niedziela 12 zł, Mały Gość Niedzielny na m-c luty 7zł.
- W tym tygodniu zakończy się kapłańska wizyta duszpasterska.
Poniedziałek 27.01 Główna – nr. parzyste 98 – 126
Wtorek 28.01 kolęda uzupełniająca
Rozpoczynam od godz. 15.30. Na kolędę uzupełniającą można zapisać się od razu po Mszy św. lub telefonicznie.
` - Serdecznie dziękuję Parafianom, którzy w minionym tygodniu dyżurowali na plebani podczas wizyty kolędowej. Bóg zapłać za wszelkie zaangażowanie się w piękno liturgii Mszy św, za ofiary z ubiegłej niedzieli na fundusz remontowy i za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii na tacę i konto parafialne. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę pięknego świętowania dzisiejszej niedzieli i dobrego wypoczynku w gronie rodziny i bliskich.
Ks. Marek Waściński, proboszcz