W niedzielę 23 marca zapraszamy wszystkich na pokaz filmu dokumentalnego p.t. MIAŁO NIE ŻYĆ. Projekcja filmu odbędzie się w sali świetlicy wiejskiej przy ul. Głównej o godzinie 18.00
Wyprodukowany przez fundację Życie i Rodzina dokument „Miało nie żyć” przedstawia, jak okrutne jest zabijanie poczętych dzieci. Film objęty patronatem Opoki pokazano w ponad 300 miejscach w całej Polsce.
Film pokazuje jakie są działania aborcjonistów pracujących w polskich szpitalach. Porównywany jest ze słynnym „Niemym krzykiem” Bernarda Nathansona, gdzie także pokazano aborcję – wiele osób po raz pierwszy wówczas zobaczyło, czym w rzeczywistości jest czynność nazywana zabiegiem medycznym.
W filmie nie wypowiadają się lekarze, specjaliści, politycy czy matki. Bohaterami są dzieci, które straciły życie, w których imieniu wypowiadają się osoby, które uczestniczyły w aborcji: lekarze, personel medyczny, pracownicy oddziałów ginekologiczno-położniczych.
Film warto zobaczyć aby unaocznić i uświadomić sobie o Kogo toczy się bój w starciu z lobby aborcyjnym.