Na żywo

Serby [29.11] – Niedziela, godz. 11:45 – Msza Święta w I Niedzielę Adwentu

Serby [06.12] – Niedziela, godz. 11:45 – Msza Święta w II Niedzielę Adwentu

Msza Święta w II Niedzielę Adwentu z kościoła pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Serbach. Mszy Świętej przewodniczy ks. Leszek Okpisz.

Serby [08.12] – Wtorek, godz. 16:45 – Msza Święta w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

Msza Święta w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny z kościoła pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Serbach. Mszy Świętej przewodniczy ks. Leszek Okpisz.

Serby [13.12] – Niedziela, godz. 11:45 – Msza Święta w III Niedzielę Adwentu

Msza Święta w III Niedzielę Adwentu z kościoła pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Serbach. Mszy Świętej przewodniczy ks. Leszek Okpisz.

Serby [20.12] – Niedziela, godz. 11:45 – Msza Święta w IV Niedzielę Adwentu

Msza Święta w IV Niedzielę Adwentu z kościoła pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Serbach. Mszy Świętej przewodniczy ks. Leszek Okpisz.

Serby [24.12] – Czwartek, godz. 23:45 – Msza Pasterska

Msza Pasterska z kościoła pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Serbach. Mszy Świętej przewodniczy ks. Leszek Okpisz.

Serby [25.12] – Piątek, godz. 11:45 – Msza Święta w Uroczystość Narodzenia Pańskiego

Msza Święta w Uroczystość Narodzenia Pańskiego z kościoła pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Serbach. Mszy Świętej przewodniczy ks. Leszek Okpisz.

Serby [26.12] – Sobota, godz. 11:45 – Msza Święta w Święto św. Szczepana, pierwszego męczennika

Msza Święta w Święto św. Szczepana, pierwszego męczennika z kościoła pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Serbach. Mszy Świętej przewodniczy ks. Leszek Okpisz.

Serby [27.12] – Niedziela, godz. 11:45 – Msza Święta w Niedzielę Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa

Msza Święta w Niedzielę Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa z kościoła pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Serbach. Mszy Świętej przewodniczy ks. Leszek Okpisz.