Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Serbach

Wesprzyj naszą parafię!

Troszczyć się o potrzeby wspólnoty Kościoła.

5 Przykazanie Kościelne

Wierni mają obowiązek zaradzić potrzebom Kościoła, aby posiadał środki
konieczne do sprawowania kultu, prowadzenia dzieł apostolstwa oraz miłości, a także do tego, co
jest konieczne do godziwego utrzymania szafarzy.

Kodeks Prawa Kanonicznego, kan. 222 § 1;

Troska o zbawienie dusz to zadanie każdej parafii i osób duchownych w niej posługujących. Udzielanie sakramentów, przepowiadanie Słowa Bożego, katechizacja, towarzyszenie grupom modlitewnym i apostolskim, pełnienie dzieł miłosierdzia – to zadania które stanowią sens i istotę każdego powołania kapłańskiego. Zadania te dokonujemy z Wami, drodzy nasi Bracia i Siostry. Dokonujemy je w konkretnym miejscu – kościół i budynki parafialne. Dlatego jesteśmy wdzięczni za każdy gest materialny z waszej strony który przyczynia się do utrzymania nas, duszpasterzy, jak i miejsc w których nasza wspólnota parafialna się spotyka.

Jeśli chcesz możesz wesprzeć nasze wspólne dzieło.

Dane do przelewu tradycyjnego

Dla osób, które preferują metody tradycyjne, poniżej znajdują się wszystkie konieczne dane do wykonania przelewu tradycyjnego.

Nazwa odbiorcyParafia rzymskokatolicka pw. Św. Ap. Piotra i Pawła w Serbach
Adres odbiorcyul. Główna 80a, 67-210 Serby
Nr rachunku odbiorcy62 8669 0001 0062 1146 2000 0001 (Bank Spółdzielczy we Wschowie)
Tytuł przelewuDarowizna na cele kultu religijnego

Za okazane dobro Bóg zapłać!