Ogłoszenia Parafialne na IV Niedzielę Wielkiego Postu – 22.03.2020r.

1. Dzisiaj IV Niedziela Wielkiego Postu – Laetare.
  2. W okresie Wielkiego Postu zapraszam na nabożeństwa przypominające nam mękę naszego Pana Jezusa Chrystusa:
    • w niedzielę o godz. 16.3o – Gorzkie Żale;
    • w piątek Droga Krzyżowa: o godz. 16.3o.
  3. W środę 25 marca Zwiastowanie Pańskie – uroczystość – Dzień Świętości Życia. Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego.
  4. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. PZC rozprowadza świece wielkanocne – 15 PLN oraz kartki świąteczne. Od dzisiaj możemy składać żywność na paczki świąteczne dla najuboższych do ustawionego w przedsionku kosza. Istnieje również możliwość dokonania wpłaty na konto parafialne: BS Wschowa 62 8669 0001 0062 1146 2000 0001 z dopiskiem „Paczka Świąteczna”.
  6. Wszystkich parafian zachęcam do codziennej modlitwy różańcowej w naszych rodzinach o ustanie epidemii (godz. 20.30). Proszę jednocześnie o wzajemną troskę o krewnych i sąsiadów.
  7. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, dzisiaj polecam tygodnik Niedziela dla dzieci Mały Gość Niedzielny oraz miesięcznik WPiS.
  8. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję także rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje Święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.