Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Serbach

Ogłoszenia Parafialne na II Niedzielę Adwentu – 06.12.2020r.

 1. Dzisiaj II Niedziela Adwentu. Zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi Katolickiemu na Wschodzie.
 2. Zapraszam do udziału w roratach.Msze Św. roratnie o Najświętszej Maryi Pannie codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 17.oo.
 3. We wtorek 8 grudnia – Uroczystość Niepokalane Poczęcie NMP.
 4. W środę zapraszam na Mszę Św. nowennową do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 5. Spowiedź adwentowa w naszej parafii codziennie przed Mszą Św.. Serdecznie zapraszam do skorzystania z sakramentu pokuty.
 6. W przyszłą niedzielę taca na Dom Księży Emerytów.
 7. W przyszłą niedzielę 13 grudnia rocznica ogłoszenia stanu wojennego.
 8. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 dodatkowa Msza Św. z poświeceniem książeczek i medalików dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
 9. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, dzisiaj polecam tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny. Jest również nowy WPiS.
 10. Świece – Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom rozprowadzać będą członkowie Parafialnego Zespołu Caritas. Mała świeca – 6 zł, duża świeca – 15 zł. Polecam także kartki świąteczne.
 11. PZC zaprasza do włączenie się w akcję POMAGAM to zbiórka żywności, z której przygotujemy paczki dla najuboższych. Produkty żywnościowe można składać w koszach do 20 grudnia.
 12. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję także rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje Święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.