Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Serbach

Ogłoszenia Parafialne na XV Niedzielę Zwykłą – 11.07.2021

  1. Dzisiaj XV Niedziela Zwykła.
  2. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  3. W piątek  NMP z Góry Karmel – Matki Bożej Szkaplerznej.
  4. W dniach od 2 – 12 sierpnia odbędzie się kolejna 41 Piesza Pielgrzymka z Głogowa na Jasną Górę pod hasłem „Wszystko postawiłem na Maryję”. Zapraszam  do udziału  we wspólnym pielgrzymowaniu. Zapisy przez internet.
  5. Wszystkich, którzy z różnych powodów nie mogą uczestniczyć w pielgrzymce zapraszam do pielgrzymowania duchowego oraz materialnego wsparcia pątników. Karty duchowego pielgrzyma można otrzymać w zakrystii.
  6. Rozpoczął się czas wakacji, dlatego pamiętajmy o obowiązku udziału w niedzielnej Eucharystii, modlitwie i przestrzeganiu przepisów np. drogowych, korzystania z kąpielisk, poruszania się szlakami turystycznymi.
  7. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, polecamy tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny oraz miesięcznik WPiS.
  8. W przyszłą niedzielę taca na Fundusz Remontowy.
  9. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję także rodzinom, które złożyły  w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje Święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.