Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Serbach

Ogłoszenia Parafialne na XX Niedzielę Zwykłą – 15.08.2021

  1. Dzisiaj 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny. Po Mszy Św. błogosławieństwo ziół i kwiatów. Taca przeznaczona jest na pomoc w remontach dla najbiedniejszych parafii naszej diecezji.
  2. Dziękuję wszystkim, którzy podczas trwania Pieszej Pielgrzymki Głogowskiej wspierali pątników swymi modlitwami i przyjechali na ostatni etap pielgrzymki.
  3. Jutro dzień imienin Biskupa Seniora Stefana Regmunta. Pamiętajmy o nim w modlitwie.
  4. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. Taca na Fundusz Remontowy w niedzielę 22 sierpnia.
  6. Uroczyste podziękowanie za żniwa – Dożynki w Serbach (sobota 28 sierpnia). 
  7. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, dzisiaj polecam tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny oraz najnowszy numer miesięcznika WPiS.
  8. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję także rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje Święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.