Ogłoszenia parafialne na XXXIII Niedzielę Zwykłą – 14.11.2021

1. Dzisiaj XXXIII Niedziela Zwykła w roku liturgicznym. Zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
  2. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. W przyszła niedzielę uroczystość Jezusa Chrystus Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku liturgicznego. Święto patronalne Wyższego Seminarium Duchownego w Paradyżu.
  4. W przyszłą niedzielę godz. 15.00 dodatkowa Msza Święta dla dzieci z kl. III przygotowujących się do I Komunii Świętej. Poświęcenie książeczek.
  5. W przyszła niedzielę taca na seminarium i zbiórka do puszek na pomoc migrantom.
  6. Taca na Fundusz Remontowy w niedzielę 28 listopada.
  7. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, dzisiaj polecam tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny oraz kalendarze na 2022 rok.
  8. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję  rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.