Ogłoszenia na IV Niedzielę Wielkanocną – 08.05.2022 r.

1. Dzisiaj IV Niedziela Wielkanocna – Dobrego Pasterza. Rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania.
  2. Zapraszam na nabożeństwo majowe poświęcone czci Najświętszej Maryi Panny. W tygodniu o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 16.30.
  3. W poniedziałek uroczystość Św. Stanisława – biskupa i męczennika.
  4. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. Przypominam o obowiązku przystąpienia do wielkanocnej spowiedzi i Komunii świętej.
  6. Trwa przygotowanie parafii do I Spowiedzi i Komunii św. – proszę o modlitwę w intencji dzieci i ich rodzin.
  7. W przyszłą niedzielę Uroczystość I Komunii Świętej w Serbach o godz. 10.00. Msza Św. w Goli o godz. 12.00.
  8. W przyszłą niedzielę taca na Fundusz Remontowy.
  9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, polecamy tygodnik NiedzielaGość Niedzielny.
  10. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję także rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.