Ogłoszenia na VII Niedzielę Wielkanocną – 29.05.2022 r.

1. Dzisiaj VII Niedziela Wielkanocna – Wniebowstąpienie Pańskie.
  2. Trwa Nowenna do Ducha Świętego.
  3. Zapraszam na nabożeństwo majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny. W tygodniu o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 16.30.
  4. We wtorek  święto Nawiedzenia NMP.
  5. W środę zapraszam na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. W czwartek 25 rocznica wizyty Św. Jana Pawła II w Gorzowie Wlkp.
  7. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  8. W piątek odwiedziny chorych od godz. 8.00.
  9. W sobotę o godz. 10.00 nabożeństwo I sobót miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych i Msza święta.
  10. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.   Kończy się Okres Wielkanocny. Zbiórka do puszek na Centrum Opatrzności Bożej.
  11. Zachęcam do lektury prasy katolickiej – dzisiaj polecam tygodnik     Niedziela i Gość Niedzielny oraz miesięcznik WPiS.
  12. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję także rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje Święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.