Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Serbach

Ogłoszenia na XXV Niedzielę Zwykłą – 18.09.2022r.

  1. Dzisiaj XXV Niedziela Zwykła. Taca na Fundusz Remontowy.
  2. Dzisiaj zapraszam na Mszę Świętą o godz. 12.00 i spotkanie kandydatów do bierzmowania kl. I szkoły średniej oraz kl. VIII SP. Obecność obowiązkowa.
  3. W środę święto Św. Mateusz, Apostoła i Ewangelisty.
  4. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W przyszłą niedzielę zapraszam na Mszę Świętą o godz. 12.00 i spotkanie uczniów kl. VII pragnących przyjąć sakrament bierzmowania.
  6. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na KUL.
  7. W środę 28 września Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata. Zapraszam na godz. 14.30 do naszego kościoła na krótką Adorację, po której przejdziemy do figury Serca Pana Jezusa by modlić się o Boże Miłosierdzie dla świata.
  8. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, dzisiaj polecam tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny.
  9. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii i złożone dzisiaj na Fundusz Remontowy. Dziękuję także rodzinom, które złożyły   w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje Święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.