Ogłoszenia na III Niedzielę Zwykłą – 22.01.2023r.

1. Dzisiejsza 3 niedziela zwykła jest obchodzona jako Niedziela Słowa Bożego, która służy zachęcie, aby w życiu chrześcijanina wzrastała znajomość Pisma Świętego.
  2. Nowo powstała schola dziecięco młodzieżowa zaprasza na mini koncert kolęd, który będzie po Mszy św. o godz. 12.00. Na ten koncert również są zaproszeni wszyscy kandydaci do bierzmowania z klas 7, 8 i ponadpodstawowych w ramach ich programu formacyjnego przed przyjęciem sakramentu bierzmowania.
  3. Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który zakończy się 25 stycznia świętem Nawrócenia św. Pawła Apostoła.
  4. W sobotę 21 stycznia przypada Dzień Babci. Zapraszamy na Mszę św. nasze drogie babcie wraz z wnukami.
  5. Można kupić najnowszą prasę katolicką. Tygodniki Gość Niedzielny i Niedziela kosztują 10 zł. Mały Gość Niedzielny 7 zł. Jest już numer z lutego.
  6. Przypominam, że w trakcie trwania kolędy Msze św. od poniedziałku do piątku będą o godz. 15.00. Osoby, które już zamówiły Msze o 17.00 proszę o osobisty kontakt.
  7. Plan kolędy:
    23 stycznia – Główna – nieparzyste 47-89. Od godz. 15.30
    24 stycznia – Główna – parzyste 60-22 malejąco. Od15.30
    25 stycznia – Główna – parzyste 62-96. Od godz. 15.30
    26 stycznia – Główna – parzyste 98-126. Od godz. 15.30
    27 stycznia – kolęda uzupełniająca. Od 15.30. Zgłoszenia przyjmuję po Mszy św.
  8. Intencje mszalne
  9. Bardzo dziękuję za ofiary wpłacane podczas kolędy, na sprzątanie kościoła, dla organistów, za opłatki, za ofiary wpłacane na konto parafialne i na wszelkie potrzeby parafii. Dziękuję za miłe i życzliwe goszczenie mnie w czasie wizyt kolędowych. Bardzo dziękuję za modlitwę, za wsparcie, za dobre słowo i za wszelką pomoc!
  10. W ubiegłą niedzielę z tacy na fundusz remontowy zebraliśmy kwotę 2573 zł w Serbach, oraz 689 zł w Goli. Serdeczne Bóg zapłać.

Ks. Marek Waściński