PIELGRZYMKA  DO  ZIEMI  ŚWIĘTEJ

Nasza parafia w Serbach organizuje 8-dniową pielgrzymkę do Ziemi Świętej, która odbędzie się w dniach 11-18.10.2023 r.  Cena: 4635 zł i  180 $ (bardzo atrakcyjna cena).
W programie są najważniejsze i najbardziej znane miejsca biblijne, m.in. Jerozolima, Betlejem, Nazaret, Kafarnaum, Góra Tabor, Kana Galilejska, Betania, Jerycho, oraz rejs łodzią po Jeziorze Galilejskim i kąpiel w Morzu Martwym. Do dyspozycji będą dyplomowani przewodnicy po Ziemi Świętej (księża oraz osoby świeckie z wykształceniem teologicznym). Zapisy do końca czerwca u ks. Marka, tel. 607 249 434.
Więcej informacji oraz cały program pielgrzymki znajduje się na ulotce informacyjnej, która jest do wzięcia w zakrystii. Serdecznie zapraszam do udziału w pielgrzymce.

Ks. Marek Waściński