Ogłoszenia parafialne na XIV Niedzielę zwykłą – 9.07.2023r.

1. W minionym tygodniu odbyła się 6 dniowa wycieczka dla ministrantów do Zakopanego. Dziękuję wszystkim sponsorom i wszystkim, którzy pomogli zorganizować ten bardzo udany wyjazd. Bardzo dziękuję ks. Proboszczowi Janowi Sobolewskiemu ze Szlichtyngowej, który mnie w tym czasie zastąpił w parafii.
  2. We wtorek przypada święto patrona Europy św. Benedykta, opata.
  3. W czwartek 13 lipca obchodzimy kolejną rocznicę objawień Matki Bożej w Fatimie. Ze względu na zastępstwo za proboszcza w Szlichtyngowej, zapraszam na Nabożeństwo Fatimskie z procesją różańcową o godz. 16.15.
  4. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na fundusz remontowy.
  5. Kancelaria parafialna czynna w środę i w piątek od 15.30 do 16.30.
  6. Są do nabycia najnowsze tygodniki katolickie Niedziela i GN w cenie 10 zł. Mały GN nr lipcowy wydanie wakacyjne w cenie 7 zł.
  7. Pamiętajmy, że w miejscach sakralnych obowiązuje stosowny godny strój, a nie swobodny.
  8. Bardzo dziękuję za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę dobrego wypoczynku, błogosławionej niedzieli i całego nowego tygodnia.

Ks. Marek Waściński