Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Serbach

Angielski dla dzieci i młodzieży

Angielski dla dzieci i młodzieży to kurs językowy, dzięki któremu nasze dzieci przyswoją sobie jedną z podstawowych umiejętności posługiwania się językiem obcym. W przyszłości będzie to dla dziecka ułatwieniem w zdobywaniu wiedzy i kontaktów międzyludzkich oraz pozwoli na szerszy rozwój jego kompetencji oraz kwalifikacji w życiu dorosłym.

Szkoła języka angielskiego dla dzieci i młodzieży „early stage” otwiera swoją filię w Serbach. Kursy językowe będą odbywać się w salce katechetycznej naszej parafii pw. Św. Ap. Piotra i Pawła.

Szkoła przygotowuje również do egzaminów Cambridge. Zajęcia prowadzi kompetentny, serdeczny zespół lektorów + native speaker. Zapraszamy uczniów ze wszystkich pobliskich placówek szkolnych i przedszkoli.

Więcej informacji na stronie:
https://earlystage.pl/pl/szkola/glogow