Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Serbach

Modlitewne Wieczory Młodych w Grodowcu

W najbliższą sobotę, 25 listopada, w Grodowcu odbędą się Modlitewne Wieczory Młodych w ramach Światowych Dni Młodzieży na poziomie diecezjalnym.  Temat wieczoru: „Radując się w Nadziei – Obrigado Lisboa!”. Będzie to czas dziękczynienia za ŚDM w Lizbonie, dzielenia się świadectwem uczestników tamtych wydarzeń oraz okazja do wspólnej modlitwy młodych ludzi z całej diecezji. Rozpoczęcie o godz. 17.00. Zakończenie czuwania o 21.15. W trakcie przewidziany jest też posiłek. Prosimy Rodziców o zachętę skierowaną do swoich dzieci w wieku młodzieżowym, jak również o ułatwienie im przyjazdu. Może to być ważny element w rozwoju młodych osób.
Plan spotkania:
16.00 Recepcja – wydawanie przygotowanych materiałów
17.00 Rise Up! (zawiązanie wspólnoty, świadectwa z ŚDM, uwielbienie)
18.00 Eucharystia
19.00 Agapa (poczęstunek dla uczestników)
19.45 Katecheza
20.15 Adoracja
21.00 Apel Jasnogórski


Zapisy chętnej młodzieży od 7 klasy SP wzwyż po każdej Mszy św w zakrystii.