Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Serbach

Ogłoszenia  Parafialne na  Niedzielę Miłosierdzia Bożego – 7.04.2024r.

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE  NA  NIEDZIELĘ  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO  07.04.2024

  1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, czyli tzw. Niedziela Adoracyjna. O godz. 15.00 nabożeństwo Koronki do Bożego Miłosierdzia. Dziś w naszym dekanacie odpust o godz. 12.30 w głogowskiej parafii na tzw. Piastowie.
  2. Dzisiejsza niedziela kończy okres oktawy Zmartwychwstania Jezusa i jednocześnie rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. Po każdej Mszy św. jest zbiórka do puszek na działalność charytatywną Caritas naszej diecezji.
  3. Dziś po Mszy św. o godz. 12.00 odbędzie się krótki koncert wielkanocny w wykonaniu uczniów naszej szkoły, na który serdecznie zapraszamy.
  4. Jutro przypada przeniesiona z 25 marca Uroczystość Zwiastowania Pańskiego wraz z uroczystym złożeniem deklaracji przystąpienia do Dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.
  5. We wtorek 9 kwietnia zapraszam Parafialną Radę Duszpasterską na krótkie spotkanie po Mszy św.
  6. Od czwartku 11 kwietnia do czwartku 18 kwietnia z grupą parafian będę na pielgrzymce we Włoszech. W tym czasie będą mnie zastępować w obowiązkach duszpasterskich księża z Wilkowa i głogowscy Redemptoryści. Z tego powodu kancelaria parafialna będzie nieczynna w najbliższy piątek i przyszłą środę. W pilnych sprawach proszę się kontaktować z ks. proboszczem z Wilkowa pod nr 609 675 161.    
  7. Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd do Medjugorie z parafii w Szlichtyngowej w dniach 10-17 czerwca. Koszt 700 zł + 220 euro. Tel. do ks. Jana 65 540 72 25.
  8. Są do nabycia najnowsze tygodniki katolickie Niedziela i GN w cenie 10 zł. Mały GN w cenie 7 zł.
  9. Serdecznie dziękuję za ofiary składane na potrzeby naszej parafii na tacę i konto parafialne, a także za dzisiejsze ofiary do puszek na działalność Caritas. Życzę pięknej niedzieli, dobrego wypoczynku i obfitości miłosierdzia od samego Jezusa.

Ks. Marek Waściński, proboszcz