Ogłoszenia  Parafialne na 3 Niedzielę Wielkanocną – 14.04.2024r.

1. Dziś obchodzimy ustanowione w 2019 r. państwowe Święto Chrztu Polski, pamiętajmy o modlitwie w int. Ojczyzny i o wywieszeniu biało – czerwonych flag.
  2. W najbliższą środę z powodu nieobecności proboszcza kancelaria parafialna jest nieczynna, natomiast w piątek będzie już czynna w godz. 15.30 – 16.30.
  3. Pod nieobecność ks. proboszcza, w pilnych sprawach proszę się kontaktować z ks. proboszczem z Wilkowa pod nr 609 675 161.
  4. Za tydzień taca będzie przeznaczona na fundusz remontowy naszej parafii.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 będzie spotkanie z rodzicami dzieci pierwszo-Komunijnych.
  6. Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd do Medjugorie z parafii w Szlichtyngowej w dniach 10-17 czerwca. Koszt 700 zł + 220 euro. Tel. do ks. Jana 65 540 72 25.
  7. Są do nabycia najnowsze tygodniki katolickie Niedziela i GN w cenie 10 zł. Mały GN w cenie 7 zł.
  8. Serdeczne Bóg zapłać kapłanom, którzy mnie zastępują w parafii w czasie pielgrzymki we Włoszech. Bóg zapłać uczniom naszej szkoły za koncert wielkanocny w ubiegłą niedzielę. Serdecznie dziękuję za ofiary składane na potrzeby naszej parafii na tacę i konto parafialne, a także za ofiary do puszek na działalność Caritas. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę pięknej niedzieli i dobrego wypoczynku w gronie najbliższych.

Ks. Marek Waściński, proboszcz