Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Serbach

Ogłoszenia  Parafialne na 4 Niedzielę Wielkanocną – 21.04.2024r.

  1. Dziś obchodzimy tzw. Niedzielę Dobrego Pasterza – światowy dzień modlitw o nowe powołania. Jest to 3 niedziela miesiąca, taca jest przeznaczona na fundusz remontowy naszej parafii.
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 12.00 będzie spotkanie z rodzicami dzieci 1 Komunijnych. 
  3. W poniedziałek Msza św. będzie o godz. 8.00 
  4. We wtorek przypada uroczystość ku czci św. Wojciecha biskupa i męczennika, patrona Polski, w czwartek święto Ewangelisty św. Marka.
  5. We wtorek na godz. 17.30 zapraszam na spotkanie Parafialną Radę Duszpasterską.
  6. W sobotę 27 kwietnia o godz. 17.45 w kościele spotkanie dla wszystkich ministrantów i aspirantów wraz z rodzicami.
  7. Są do nabycia najnowsze tygodniki katolickie Niedziela i GN w cenie 10 zł. Mały GN w cenie 7 zł. i kolejny nr Historii Kościoła, w którym m.in.: kiedy zaczął się kult maryjny, skąd wzięły się rysy na ikonie jasnogórskiej. Cena 12 zł.
  8. Serdeczne Bóg zapłać kapłanom, którzy mnie zastąpili w parafii w czasie pielgrzymki we Włoszech. We wszystkich świętych miejscach pielgrzymkowych pamiętałem w modlitwie o całej wspólnocie naszej parafii, ale też bardzo dziękuję za modlitwę w intencji nas pielgrzymujących. Serdecznie dziękuję za ofiary składane na potrzeby naszej parafii na tacę i konto parafialne.Wszystkim Parafianom i Gościom życzę pięknej niedzieli i dobrego wypoczynku w gronie najbliższych.

Ks. Marek Waściński, proboszcz