Ogłoszenia Parafialne na II Niedzielę po Narodzeniu Pańskim – 5.01.2020r.

1. Dzisiaj 2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim.
  2. Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli błogosławieństwo kredy i kadzidła. Ofiary złożone na tace przeznaczone są na cele misyjne. Po Mszy Św. wieczornej spotkanie opłatkowe Żywego Różańca.
  3. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. Porządek kolędy w tym tygodniu:
       6 stycznia (poniedziałek) – ul. Krótka od godz. 13.30
       7 stycznia (wtorek) – ul. Parkowa od godz. 14.30
       8 stycznia (środa) – ul. Sławska, Skowronkowa, Bratkowa, Makowa, Rumiankowa od godz. 14.30
       9 stycznia (czwartek) – nie ma kolędy
     10 stycznia (piątek) – ul. Ogrodowa(nr nieparzyste) od godz. 14.30
     11 stycznia (sobota) – ul. Ogrodowa(nr parzyste), Żytnia od godz. 10.00
     12 stycznia (niedziela) – ul. Słoneczna od godz. 13.30
     13 stycznia (poniedziałek) – ul. Kwiatowa od godz. 14.30
  5. W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrztu Pańskiego – kończy się okres Narodzenia Pańskiego. Tego dnia przypada 12 rocznica śmierci O. Władysława Polaka i p. Heleny.
  6. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, dzisiaj polecam tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny oraz miesięcznik WPiS.
  7. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję także rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje Święto w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia.