Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Serbach

Transmisje Mszy Świętych z naszego kościoła

Nastały trudne czasy. Epidemia śmiertelnej grypy koronawirusa, wymusiła na nas izolację i obarczyła wątpliwością i niepewnością dnia jutrzejszego. Także praktyki religijne ograniczają się głównie do zakresu jaki możemy wykonać w domu. Aby umożliwić wszystkim parafianom uczestnictwo we Mszy Św., będą przez Internet nadawane i retransmitowane Msze Św. i nabożeństwa z naszego kościoła parafialnego pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Serbach.

Transmisje odbędą się na kanale YouTube i na stronie www Pieszej Pielgrzymki Głogowskiej:

• na kanale Youtube Pieszej Pielgrzymki Głogowskiej;
• poprzez zakładkę „Na żywo” na stronie www Pieszej Pielgrzymki Głogowskiej;

Jeżeli ktoś ma potrzebę skorzystania z sakramentu pokuty, ksiądz proboszcz jest do dyspozycji – kontakt telefoniczny  609 471 022. 

Także jeżeli ktoś ma potrzebę przyjęcia Eucharystii można to uczynić – dodatkowo przed każdą mszą świętą lub po mszy świętej – tak aby w kościele nie było więcej niż 5 osób.