Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Serbach

PIELGRZYMKA  DO  ZIEMI  ŚWIĘTEJ – PROGRAM

   Nasza parafia w Serbach organizuje 8-dniową pielgrzymkę do Ziemi Świętej, która odbędzie się w dniach 11-18.10.2023 r. Poniżej zamieszczamy program, który uwzględnia najważniejsze i najbardziej znane miejsca biblijne, m.in. Jerozolima, Betlejem, Nazaret, Kafarnaum, Góra Tabor, Kana Galilejska, Betania, Jerycho, oraz rejs łodzią po Jeziorze Galilejskim i kąpiel w Morzu Martwym. Do dyspozycji będą dyplomowani przewodnicy po Ziemi Świętej (księża oraz osoby świeckie z wykształceniem teologicznym).    Zapisy do końca czerwca u ks. Marka, tel. 607 249 434.
Poniżej zamieszczamy program pielgrzymki.    W zakrystii znajdują się ulotki informacyjne (do wzięcia).

Serdecznie zapraszam do udziału w pielgrzymce – Ks. Marek Waściński.