Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Serbach

Ogłoszenia parafialne na 2 Niedzielę Wielkiego Postu – 25.02.2024r.

  1. Dzisiaj po każdej Mszy św. jest składka do puszek na misyjne dzieło pomocy Ad Gentes.
  2. W piątki Wielkiego Postu Nabożeństwo Drogi Krzyżowej tuż po Mszy św, natomiast Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedziele o godz. 16.30.
  3. Kancelaria parafialna czynna w tym tygodniu w środę 15.30–16.30 i w piątek 15.30–16.00
  4. W tym tygodniu przypadają 1 piątek i 1 sobota miesiąca. Spowiedź pierwszo piątkowa od godz. 16.15. Nabożeństwo 1 sobotnie wraz ze zmianą tajemnic różańcowych od godz. 10.00. Gorąco zapraszam wszystkich członków Żywego Różańca, a nie tylko przedstawicieli poszczególnych róż.
  5. Bardzo zachęcam do korzystania ze spowiedzi wielkopostnej, możliwość codziennie przed każdą Mszą św.
  6. Są do nabycia najnowsze tygodniki katolickie Niedziela i Gość Niedzielny w cenie 10 zł.,  Mały Gość Niedzielny dla dzieci i młodzieży już na m-c marzec w cenie 7 zł. i 2 ostatnie egzemplarze Extra Gościa Niedzielnego w cenie 14 zł, który poświęcony jest tematyce Wielkiego Postu.
  7. Parafia w Szlichtyngowej organizuje pielgrzymkę do Medjugorie 10-17 czerwca, koszt 700 zł + 220 euro.
  8. Serdeczne Bóg zapłać za ufundowanie nowej alby i nowej komży kapłańskiej. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii na tacę i konto parafialne, zwłaszcza za ofiary z zeszłej niedzieli na fundusz remontowy. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę dobrego wypoczynku w Dzień Pański, udanego całego nowego tygodnia i dobrego duchowego przeżycia okresu Wielkiego Postu.

Ks. Marek Waściński, proboszcz