Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Serbach

Życzenia dla Parafian

 Najmilsi Parafianie!

Bardzo szybko w tym roku nadeszły najwspanialsze święta w roku liturgicznym. Świętujemy Zwycięzcę śmierci, Jezusa Chrystusa, który nas zachwyca swoją miłością, wiernością, mądrością, konsekwencją swojej Ewangelii, w ogóle wszystkim, co zrobił. Mamy szczęście i zaszczyt należeć do Jego Kościoła, który On odkupił Krwią swoją. Tak, jak szybko mija czas, tak szybko zbliżamy się do spotkania z Nim, bo jesteśmy już Jego własnością. To dla nas wielkie szczęście! Niech ten czas świętowania Jego potęgi życia, potęgi dobra i zwycięstwa nad potęgą zła przyniesie nam wszystkim pokój w sercu oraz radość i pewność, że nasze życie jest tak cenne w oczach Boga Najwyższego, skoro zostało zapłacone Ciałem i Krwią samego Syna Bożego. Bądźmy Mu wierni na zawsze w rzeczach wielkich i drobnych i żyjmy radośnie z podniesionym czołem, bo skoro Bóg z nami, któż przeciwko nam? Życzę Wam wszystkim i sobie samemu tej wierności, żebyśmy kiedyś wszyscy spotkali się po prawej stronie tronu Króla nad królami w niebie.

Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego!

Ks. Marek Waściński, Wasz proboszcz

Wielkanoc 2024